Otakçılar Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Otakçılar Su Tesisatçısı  >>  Otakçılar Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Otakçılar Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Otakçılar Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Otakçılar Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Otakçılar Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Otakçılar su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Otakçılar su tesisatı kaçağı tespit etme

Otakçılar ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Otakçılar su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Otakçılar su kaçağının tespit ve onarımı

Otakçılar Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Otakçılar Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Otakçılar su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Otakçılar Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Otakçılar Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Otakçılar Sızıntı Tespiti
 • Otakçılar Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Su Kaçağı Bulma
 • Otakçılar Kaçak Tespiti
 • Otakçılar Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Otakçılar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Otakçılar Su Sızıntısı Tespiti

Otakçılar Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Otakçılar su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Otakçılar Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Otakçılar su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Otakçılar Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Otakçılar su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Otakçılar Kırmadan su kaçağı tespiti

Otakçılar Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Otakçılar dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Otakçılar su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Otakçılar Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Otakçılar Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Otakçılar Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Otakçılar Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.