Pangaltı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pangaltı Su Tesisatçısı  >>  Pangaltı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Pangaltı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Pangaltı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Pangaltı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Pangaltı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Pangaltı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Pangaltı su tesisatı kaçağı tespit etme

Pangaltı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Pangaltı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Pangaltı su kaçağının tespit ve onarımı

Pangaltı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Pangaltı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Pangaltı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Pangaltı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Pangaltı Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Pangaltı Sızıntı Tespiti
 • Pangaltı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Su Kaçağı Bulma
 • Pangaltı Kaçak Tespiti
 • Pangaltı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Pangaltı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Pangaltı Su Sızıntısı Tespiti

Pangaltı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Pangaltı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Pangaltı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Pangaltı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Pangaltı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Pangaltı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Pangaltı Kırmadan su kaçağı tespiti

Pangaltı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Pangaltı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Pangaltı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Pangaltı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Pangaltı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Pangaltı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Pangaltı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.