Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Paşabahçe Su Tesisatçısı  >>  Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Paşabahçe su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Paşabahçe su tesisatı kaçağı tespit etme

Paşabahçe ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Paşabahçe su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Paşabahçe su kaçağının tespit ve onarımı

Paşabahçe Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Paşabahçe Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Paşabahçe su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Paşabahçe Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Paşabahçe Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Paşabahçe Sızıntı Tespiti
 • Paşabahçe Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Su Kaçağı Bulma
 • Paşabahçe Kaçak Tespiti
 • Paşabahçe Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Paşabahçe Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Paşabahçe Su Sızıntısı Tespiti

Paşabahçe Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Paşabahçe su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Paşabahçe Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Paşabahçe su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Paşabahçe Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Paşabahçe su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Paşabahçe Kırmadan su kaçağı tespiti

Paşabahçe Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Paşabahçe dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Paşabahçe su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Paşabahçe Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Paşabahçe Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Paşabahçe Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Paşabahçe Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.