Salacak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Salacak Su Tesisatçısı  >>  Salacak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Salacak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Salacak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Salacak Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Salacak Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Salacak su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Salacak su tesisatı kaçağı tespit etme

Salacak ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Salacak su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Salacak su kaçağının tespit ve onarımı

Salacak Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Salacak Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Salacak su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Salacak Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Salacak Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Salacak Sızıntı Tespiti
 • Salacak Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Su Kaçağı Bulma
 • Salacak Kaçak Tespiti
 • Salacak Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Salacak Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Salacak Su Sızıntısı Tespiti

Salacak Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Salacak su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Salacak Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Salacak su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Salacak Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Salacak su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Salacak Kırmadan su kaçağı tespiti

Salacak Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Salacak dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Salacak su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Salacak Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Salacak Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Salacak Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Salacak Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.