Samatya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Samatya Su Tesisatçısı  >>  Samatya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Samatya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Samatya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Samatya Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Samatya Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Samatya su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Samatya su tesisatı kaçağı tespit etme

Samatya ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Samatya su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Samatya su kaçağının tespit ve onarımı

Samatya Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Samatya Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Samatya su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Samatya Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Samatya Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Samatya Sızıntı Tespiti
 • Samatya Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Su Kaçağı Bulma
 • Samatya Kaçak Tespiti
 • Samatya Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Samatya Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Samatya Su Sızıntısı Tespiti

Samatya Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Samatya su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Samatya Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Samatya su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Samatya Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Samatya su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Samatya Kırmadan su kaçağı tespiti

Samatya Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Samatya dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Samatya su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Samatya Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Samatya Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Samatya Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Samatya Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.