Yenibosna Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yenibosna Su Tesisatçısı  >>  Yenibosna Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yenibosna Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yenibosna Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yenibosna su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yenibosna su tesisatı kaçağı tespit etme

Yenibosna ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yenibosna su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yenibosna su kaçağının tespit ve onarımı

Yenibosna Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yenibosna Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yenibosna su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yenibosna Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yenibosna Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yenibosna Sızıntı Tespiti
 • Yenibosna Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Su Kaçağı Bulma
 • Yenibosna Kaçak Tespiti
 • Yenibosna Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yenibosna Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenibosna Su Sızıntısı Tespiti

Yenibosna Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yenibosna su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yenibosna Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yenibosna su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yenibosna Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yenibosna su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yenibosna Kırmadan su kaçağı tespiti

Yenibosna Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yenibosna dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yenibosna su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yenibosna Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yenibosna Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yenibosna Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yenibosna Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.