Yenikapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yenikapı Su Tesisatçısı  >>  Yenikapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yenikapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yenikapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yenikapı Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yenikapı Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yenikapı su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yenikapı su tesisatı kaçağı tespit etme

Yenikapı ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yenikapı su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yenikapı su kaçağının tespit ve onarımı

Yenikapı Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yenikapı Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yenikapı su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yenikapı Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yenikapı Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yenikapı Sızıntı Tespiti
 • Yenikapı Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Su Kaçağı Bulma
 • Yenikapı Kaçak Tespiti
 • Yenikapı Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yenikapı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yenikapı Su Sızıntısı Tespiti

Yenikapı Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yenikapı su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yenikapı Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yenikapı su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yenikapı Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yenikapı su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yenikapı Kırmadan su kaçağı tespiti

Yenikapı Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yenikapı dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yenikapı su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yenikapı Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yenikapı Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yenikapı Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yenikapı Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.