Yıldız Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yıldız Su Tesisatçısı  >>  Yıldız Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yıldız Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yıldız Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yıldız Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yıldız Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yıldız su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yıldız su tesisatı kaçağı tespit etme

Yıldız ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yıldız su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yıldız su kaçağının tespit ve onarımı

Yıldız Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yıldız Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yıldız su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yıldız Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yıldız Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yıldız Sızıntı Tespiti
 • Yıldız Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Su Kaçağı Bulma
 • Yıldız Kaçak Tespiti
 • Yıldız Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yıldız Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yıldız Su Sızıntısı Tespiti

Yıldız Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yıldız su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yıldız Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yıldız su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yıldız Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yıldız su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yıldız Kırmadan su kaçağı tespiti

Yıldız Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yıldız dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yıldız su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yıldız Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yıldız Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yıldız Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yıldız Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.