Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yeşilköy Su Tesisatçısı  >>  Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yeşilköy su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yeşilköy su tesisatı kaçağı tespit etme

Yeşilköy ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yeşilköy su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yeşilköy su kaçağının tespit ve onarımı

Yeşilköy Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yeşilköy Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yeşilköy su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yeşilköy Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yeşilköy Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yeşilköy Sızıntı Tespiti
 • Yeşilköy Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Su Kaçağı Bulma
 • Yeşilköy Kaçak Tespiti
 • Yeşilköy Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yeşilköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeşilköy Su Sızıntısı Tespiti

Yeşilköy Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yeşilköy su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yeşilköy Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yeşilköy su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yeşilköy Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yeşilköy su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yeşilköy Kırmadan su kaçağı tespiti

Yeşilköy Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yeşilköy dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yeşilköy su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yeşilköy Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yeşilköy Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yeşilköy Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yeşilköy Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.