Yeniköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Yeniköy Su Tesisatçısı  >>  Yeniköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeniköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07Yeniköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07

Yeniköy Su Kaçağı Tespiti – 0532 384 77 07 bünyesinde tesisat arızaları için 7 gün 24 saat su kaçak tespiti, gider tıkanıklık açma, gömme rezervuar tamiri ve klozet tamiri ve musluk tamiri işleri ile hizmetinizdeyiz.

Yeniköy Su Kaçağı Tespiti bünyesinde Yeniköy su kaçak bulma işleri ile ilgili hizmetlerin yanı sıra çeşitli su kaçak tespiti işleri de yapılmaktadır.

Yeniköy su tesisatı kaçağı tespit etme

Yeniköy ve çevresinde yaşam alanlarınızda su faturasının gereksiz ölçüde yüksek gelmesi, evin belli bölgelerinde rutubet ortaya çıkması, fayans derzlerinin renk değişimi ile kolay bir şekilde anlayabileceğiniz su kaçakları, profesyonel Yeniköy su tesisatçısı tarafından tespit edilerek, onarılabilmektedir.

Yeniköy su kaçağının tespit ve onarımı

Yeniköy Su tesisatçısının diğer bir önemli hizmeti ise, evde çeşitli sorunlara neden olabilen su tesisatı kaçaklarının tespit edilmesi ve tamiridir. Yeniköy Su kaçağı sorunları, ilk etapta hemen fark edilemeyen ancak ilerleyen dönemde ciddi problemlere yol açan şeylerdir. Örnek vermek gerekirse Yeniköy su kaçağı evde nemlenme, rutubet, alt kata su damlaması, fayans derzlerinin sararması gibi problemlere yol açabilir. Ancak hepsinden önemlisi, sudaki kaçaktan ötürü su kullanımınızın çok üstünde su faturaları ödemenize neden olabilir. Bu da hem aile bütçeniz için ciddi bir eksi, hem de su israfından başka bir şey değildir. Yeniköy Su tesisatçıları, akustik dinleme cihazı ya da termal kamera gibi tekniklerle, su tesisatında oluşan kaçakları tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır.

 • Yeniköy Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Sıcak Su Hattı Kaçak Tespiti
 • Yeniköy Sızıntı Tespiti
 • Yeniköy Tesisat Hattında Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Akustik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Temiz Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Pis Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Kalorifer Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Kombi Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Su Kaçağı Bulma
 • Yeniköy Kaçak Tespiti
 • Yeniköy Kameralı Su Kaçağı Bulma
 • Yeniköy Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 • Yeniköy Su Sızıntısı Tespiti

Yeniköy Su tesisatınızda kaçağın nerede olduğunun tespiti

Profesyonel Yeniköy su tesisatçısı, ilk aşamada su kaçağının evin hangi bölgesinde ya da bölgelerinde olduğunu tespit eder. Yeniköy Su tesisatı evin birçok kısmından geçen, büyük bir yapıya sahiptir. Profesyonel cihazlar ile kolay bir şekilde tespit edilen su tesisatı kaçakları, Yeniköy su tesisatçıları tarafından çeşitli aletler ile, evinizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan bulunabilir. Yeniköy Su tesisatçılarının, yalnızca dakikalar içinde tespit edeceği tesisat kaçağını bulmada, günümüzde kullanılan en modern aletler arasında kamera, termal kamera, akustik dinleme cihazı ve nem ölçümünü sağlayan cihaz yer alır. Bu cihazlarla Yeniköy su kaçağınız kısa süre içinde, evinizde pisliğe yol açacak bir kırma işlemi yapılmadan tespit edilir.

Yeniköy Kırmadan su kaçağı tespiti

Yeniköy Su tesisatı profesyonellerinin, kırmadan su kaçağının yerini bulması ve tamir etmesi artık günümüzde en çok kullanılan onarım tekniğidir. Kırmadan su tesisatı bulunmasında temel olarak uygulanan üç metot şu şekildedir:

Yeniköy dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti

Bu teknik, Yeniköy su kaçağının yerini dinleme modeli ile tespit eder. Su kaçağının yerini çok küçük, noktasal veriler ile tespit eden dinleme cihazları, akustik değişimleri anlayabilen çok özel bir cihazdır. Dinleme metodu ile su kaçağı tespit eden su tesisatçıları, sadece dakikalar içinde evinizdeki kaçağın yerini tespit edebilir.

Yeniköy Termal kamera ile su kaçağı tespiti

Yeniköy Su kaçağı bulunmasında diğer bir modern teknik ise termal kameradır. Termal kameralar sıcak su borularında olduğu düşünülen kaçakların tespit edilmesinde tercih edilen bir tekniktir. Sıcak su borularının yerinin tespitinin ardından, dinleme cihazı ile kaçağın nerede olduğu tespit edilebildiği gibi, boruya sıcak su verilip kaçağın tespiti doğrudan kamera ile de bulunabilir.

Yeniköy Pis su kamerası ile su kaçak tespiti

Yeniköy Su kaçağı tespitinde diğer bir teknikse pis su kamerasıdır. İnsanın ulaşamayacağı bölgelere gönderilen kamera ile hasar, cihaz ekranında tespit edilir ve sorun çıkaran bölgeye müdahale edilebilir.